אמדוקס ישראל

סיוע לקשישים בודדים, תמיכה במערך הבריאות, תמיכה 360 לעובדים ובני משפחתם רכישת מחשבים לתלמידים וסיוע מרחוק בלימודים, ארוחות חמות למשפחות נזקקות
שי לוי, מנכ"ל
בימים שבשגרה, אמדוקס ישראל מתאפיינת ביכולת שלנו לרתום את ההון האנושי ואת היכולות הטכנולוגיות שלנו לתמיכה והעצמה של הקהילות בהן פועלים סניפי החברה. הדבר נכון ביתר שאת בימים מורכבים אלו, בהם אמדוקס רותמת את משאביה וכישוריה להתמודדות עם אתגרי השעה הרבים, ובמעגלי השפעה רחבים – החל מעובדינו ומשפחותיהם, לקוחותינו ושותפינו העסקיים, בקהילה בכלל ובדגש מיוחד לאוכלוסיות בסיכון באשר הן הנזקקות בימים אלה לסיוע יותר מתמיד. הערכתי ותודתי לעובדינו על הפגנה של חוסן, נחישות, מקצועיות, רוח צוות ויצירתיות אין קץ

פירוט היוזמה:

שומרים על העובדים

השקנו את אתר Virtually Together מעגל תומך נוסף וייחודי על מנת שאף אחד מעובדינו שבבית לא ירגיש שהוא לבד בהתמודדות המורכבת הזו. האתר מציע ארגז כלים דיגיטלי המאגד סט רחב של פתרונות לעבודה מרחוק, לקידום הרווחה האישית (wellbeing) ולהורים הנמצאים בבית עם ילדיהם. מאד חשוב לנו לעזור לעובדינו לשמור על גוף ונפש בריאים ולהישאר חלק מהקהילה הארגונית תוך שמירה על שגרת עבודה. גם פתחנו חלקים נרחבים מהאתר לשימוש הציבור הרחב מתוך הבנה כי הפתרונות הללו יכולים לעזור לכולם.

אפשרנו לעובדים לקחת ציוד IT וכיסאות אורתופדיים על מנת ליצר סביבת עבודה נעימה ומסודרת יותר בבית.

לרווחת העובדים, מתנות הפסח נשלחו עם שליח לכל העובדים הביתה. כמו כן, הזמנו את עובדינו ובני משפחותיהם לקחת חלק במשחק חשיבה מאתגר נושא פרסים, שבנינו בשיתוף עם דן חמיצר, בו מתפרסמות מידי יום חידות חדשות ברמות קושי שונות לפי קבוצות גיל.

שירות פסיכולוגי של ספק חיצוני במחירים מוזלים.

שומרים על השותפים

מחלקת הרכש של אמדוקס ישראל תיתן עדיפות לעסקים קטנים בעבור הזמנות רכש עתידיות.

שומרים על הקהילה

תמיכה במערך הבריאות – אושרה תרומה לבית החולים מאיר לטובת רכישת מכונות הנשמה. בנוסף, תרמנו 1000 מסכות לצוות הרפואי בבית החולים הלל יפה ו-1500 מסכות לצוות הרפואי בבית החולים מאיר.

קשישים – מיזם שהקים עובד אמדוקס ישראל, אחד מהמובילים החברתיים שלנו, ניצן רייך, יחד עם שמואל רוזנגרטן ומאיר קווין, יזמים ופעילים חברתיים. המיזם הינו בשיתוף פעולה עם עמותות סיוע, חניכי פנימיית שטיינברג וחברת אמדוקס ישראל ונקרא כאן בשבילם.

https://nitzanraich.wixsite.com/website

בעקבות מגפת הקורונה, אלפי קשישים בודדים בישראל מרותקים לביתם, וזקוקים לאוזן קשבת ולעזרה ברכישת מזון, תרופות ומענה טכנולוגי. במסגרת המיזם, מתנדבים יוצרים קשר טלפוני עם הקשישים לצורך הבנת הסיוע הנדרש. המידע שמתקבל מופנה לארגונים השונים ועמותות סיוע לטיפול ולהגשת סיוע בתחום הרלוונטי.

בנוסף, אמדוקס ישראל תורמת מחשבים לטובת הקשישים וכן מסכות ואת יתרות המזון מהמטבחונים של החברה.

חינוך – תרמנו 200 מחשבים לילדים ונוער בסיכון ללמידה מרחוק.

התנדבות ב TIKTEK https://tiktek.com/il/heb-index.htm בכדי לסייע לתלמידים עם תרגילים ושאלות, מכל מקום, שעה ומהנייד.

מרכזי למידה ושיעורי העשרה וירטואליים עם תלמידים ותלמידות ברחבי הארץ.

במסגרת יוזמת 5 פי 2 מתנדבי אמדוקס ישראל יצטרפו לשיערי זום עם תלמידים ותלמידות כ-"מומחים אורחים" במטרה לעודד מוטיבציה ולשמור על קשר עם התעשייה.

מזון- במסגרת השותפות עם לקט ישראל הגדלנו את התרומה וסיפקנו עוד 4,000 ארוחות חמות למשפחות, ילדים וקשישים שידם אינם משגת. לצערנו, מדי יום השותפים הקהילתיים שלנו מעדכנים על עוד ועוד משפחות הנקלעות למצב של רעב ואנו נסיט חלק מהתקציב הקיים שלנו לצורך תגבור נוסף בארוחות.

איש קשר לבירור פרטים והצטרפות ליוזמה:

ניצן רייך

שתף ברשתות חברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מעוניינים להצטרף ליוזמה זו?

מלאו פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם בהקדם: