בנק הפועלים

חמ"ל סיוע לבעלי עסקים ועצמאיים, סניף נייד לדיור מוגן, חלוקת סלי מזון וצעצועים, השקת פקדון חברתי, קמפיין גיוס המונים למד"א לתכנית חירום לאומית שתיתן מענה רפואי לשוהים בבידוד, תרומה כספית לבתי חולים, חבילות מפנקות לצוותים רפואיים
ראובן קרופיק
כגוף מוביל במערכת הפיננסית הנוגע בחייהם של רוב אזרחי המדינה, אנו חשים אחריות ומחוייבות להעניק סיוע ותמיכה משמעותית לציבור על גווניו השונים במציאות הלא פשוטה אליה נקלענו. בין אם באמצעות תמיכה כלכלית, סיוע בצרכי מזון, תרומות לבתי החולים ולמגן דוד אדום, בין אם באמצעות הענקת שירות מותאם לאוכלוסיות מיוחדות, הענקת ליווי וייעוץ לעסקים ולכלל הציבור במציאות מורכבת של משבר כלכלי, ובין אם באמצעות מגוון פעולות להעלאת המוראל בקרב צוותי הרפואה, ההורים הילדים וכלל האוכלוסייה. נמשיך לסייע, לתמוך ולפעול למען החברה הישראלית, בימי המשבר אך כמובן גם בימי שגרה. אני שמח כי יש ביכולתנו לקחת חלק במאמץ הלאומי למאבק במשבר הקורונה על השלכותיו השונות, ואני בטוח כי נצליח ביחד, לעבור את המשבר מאוחדים וחזקים.

פירוט היוזמה:

מוביל הבנק שורת מהלכים בנקאיים וחברתיים לחיזוק ולסיוע אוכלוסיות העלולות להיפגע מהשלכות משבר הקורונה:

להב (לשכת ארגוני העסקים והעצמאים בישראל) בשיתוף בנק הפועלים ו-onlife הקימו חמ"ל לטובת בעלי העסקים והעצמאיים. החמ"ל מספק מידע ועונה על שאלות שעולות על ידי בעלי עסקים בנושאים שונים לאור משבר נגיף הקורונה. מיטב המומחים של להב בתחומי דיני עבודה, ביטוח לאומי, דיני חוזים ומיסים, יעוץ מס, יעוץ עסקי וביטוח. כמו כן, מומחים מובילים במשק הישראלי, בהם בכירים ממשרדי הממשלה השונים, ראשי המשק ומנטורים, עולים ללייב צ'אט עם הגולשים ומשיבים על שאלות און ליין.

בנק הפועלים מעניק שירות ללקוחות המבוגרים בני גיל הזהב באמצעות סניף נייד אותו ניתן להזמין לדיור מוגן ומרכזי יום לקשיש.

חלוקת מאות משחקי יצירה ל- 120 עמותות, גני ילדים, בתי ספר, מועדוני ילדים ומועדוני קשישים בכל רחבי הארץ וכן, חלוקת 2,000 מארזי המזון שנרכשו ע"י בנק הפועלים עבור ניצולי שואה, קשישים ערירים ומשפחות במצוקה ברחבי הארץ.

הבנק משיק פיקדון חברתי, פקדון לטובה עד כה גייס 38 מיליון ש"ח- כבר לא צריך להתלבט אם לחסוך או לתרום אפשר לעשות את שניהם ! מאפשר ללקוחות להשקיע סכום כסף לתקופה בת 7 חודשים בריבית קבועה (שאינה צמודה למדד) בשיעור של 0.3% ובמקביל לתרום לחברה באמצעות מנגנון במסגרתו יעביר הבנק סכום זהה לריבית שנצברה לעמותת "עיגול לטובה אשר תעביר את הכספים שיתרמו ל-6 עמותות חברתיות נבחרות שפועלות לרווחתם של אנשים הזקוקים לסיוע כלכלי בעת משבר: לתת, לשובע, ער"ן, עמדא, פתחון לב ו-אביב לניצולי שואה.

קמפיין גיוס המונים בחסות הבנק כולל תרומת חצי מליון ש"ח וגיוס של מליון ש"ח דרך ביט. נוכח העומס הצפוי בבתי החולים וחוסר יכולת לפנות חולים.בימים אלה נערך מד"א בחסות הבנק לתכנית חירום לאומית שתיתן מענה רפואי לשוהים בבידוד. מד"א יפרוס מיידית 3000 חובשים ופרמדיקים בשכונות בכל רחבי הארץ שיצוידו בתיקי כונן הכוללים מכשיר החייאה, מנשם, בלוני חמצן ותרופות שיאפשרו להם להעניק טיפול חירום רפואי כשהם עוטים לבוש מגן.

בנק הפועלים יעניק תרומה ל-14 בתי חולים בסך של 700 אלף ₪ בתי החולים שבנק הפועלים יעביר להם תרומה של 50 אלף ₪ כל אחד הם: רמבם, סורוקה, בני ציון, פוריה, נצרת, זיו צפת, שניידר, וולפסון, קפלן, בית חולים מאיר, ברזילי, שערי צדק, שמיר (אסף הרופא) ולניאדו.

ובמסגרת התמיכה בצוותים הרפואיים, חולקו 150 חבילות מפנקות ל- 20 בתי חולים ברחבי הארץ .

 

איש קשר לבירור פרטים והצטרפות ליוזמה:

נעמה הלוי פאר

שתף ברשתות חברתיות

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מעוניינים להצטרף ליוזמה זו?

מלאו פרטים ונציג מטעמנו ישוב אליכם בהקדם: